Strona główna

Biofreeze , to szybko działający i bezpieczny żel przeciwbólowy do stosowania miejscowego. Po prostu nałóż i wmasuj żel na dowolny bolący obszar, aby złagodzić ból i rozluźnić napięte mięśnie i stawy. Znieczula skręcenia, nadwyrężenia i naciągnięcia mięśni działa od razu po nałożeniu i utrzymuje się uczucie ulgi do 3 godzin . Również jest pomocny przy bólach głowy , karku , nóg , bólach pleców a przy tym jest całkowicie bezpieczny , na naturalnych składnikach roślinnych.

Biofreeze jest idealny do samodzielnego masażu obolałych mięśni i stawów. Dostępny jest w opakowaniach :  żelu w tubie, spray i żel w Roll-on. Biofreeze można bezpiecznie stosować dla dzieci już od 2 roku życia.

Podkategorie

  • Sklep

    BIOFREEZE  żel  głęboko penetruje bolące miejsca,  działa przeciwbólowo.Skutecznie łagodzi bóle mięśni i stawów, pogłębia naturalny proces gojenia. Przynosi natychmiast ulgę również na ból głowy i po ugryzieniu komarów !!

    Działa przeciwbólowo poprzez chłodzenie – mrożenie mięśni i stawów, co daje odczuwalną i przyjemną ulgę obolałym miejscom, Skutecznie łagodzi bóle mięśni i stawów, pogłębia naturalny proces gojenia,Skutecznie pomaga w leczeniu: kontuzji, zapalenia stawów, sztywności mięśni i skurczy, zwichnięć, bólu pleców, sztywności ramion i karku, bolesności kostek, kolan, bioder i stawów łokciowych,Stosując BIOFREEZE zmniejsza się bolesność obrzęków i sztywności, jak również zmniejsza ból i przyśpiesza proces gojenia.  BIOFREEZE to żel, na bazie naturalnych składników, bez dodatku oleju i wosku. Formuła Biofreeze stworzona na bazie roślinnej : Ostrokrzew Paragwajski – udowodnione działanie przeciwbólowe

Aktywne filtry