“Moja praktyka nie opiera się przeważnie na lekach, jednak jest jeden którego używam na co dzień - Biofreeze. To działa na wielu różnych pacjentów, nawet nasze własne badania wykazały, że ten środek jest bardziej komfortowy i skuteczny niż lód przy [tymczasowym] zmniejszeniu ostrego bólu karku. Moi pacjenci uznali Biofreeze za wygodny i długo działający środek. Warto go kupić, ponieważ działa świetnie jest tani i przenośny. ”

Barton N. Bishop, PT, DPT, SCS, CSCS

Board Certified Clinical Specialist in Sports Physical Therapy

Chief Clinical Officer, Sport & Spine Rehab

Ft. Washington, Md.

 

 

“Używałem Biofreeze w praktycznie każdym przypadku mojej pracy z profesjonalistami, od Igrzysk Olimpijskich w Pekinie po PGA Tour. Zastosowanie Biofreeze jest łatwe, a środek można aplikować na wiele różnych miejsc. Kiedy stosuje się Biofreeze, pacjent odczuwa, jak skutecznie produkt zmniejsza ból i to bez nieprzyjemnego zapachu, przebarwień lub tłustych plam. Biofreeze praktycznie sam się sprzedaje.”

Ted Forcum DC, DACBSP

Back in Motion Sports Injuries Clinic, LLC

Beaverton, Ore.

 

“Używam Biofreeze w większości problemów mięśniowo-szkieletowych. Rekomendujemy środek wszystkim naszym pajetom, zarówno dla olimpijczykom jak i zwykłym ludziom tzw. „weekend warriors”, w celu zmniejszenia lub wyeliminowanie bólu i możliwości normalnego funkcjonowania. Nasi pacjenci z których wielu ma duże prawdopodobieństwo porehabilitacyjnych bólów mięśni, wychodzą do domu z Biofreeze, co zapewnia im komfort psychiczny posiadania świetnego produkt który w razie potrzeby skutecznie zmniejszy objawy i umożliwi normalne funkcjonowanie. Biofreeze świetnie współgra ze wszystkimi metodami leczenia i stanowi integralną części naszego procesu leczenia. Uważamy, że użycie Biofreeze ma olbrzymie korzyści w zastosowaniach  klinicznych”

Jay Greenstein, DC, CCSP

CEO, Sport & Spine Rehab and Sport & Spine Athletics

Fort Washington, Md.

 

 

“Bardzo szybko poznałem produkt Biofreeze od kiedy produkt stał się dostępny na rynku. Brałem wtedy udział w ACA Rady Sportu. Od tego czasu członkowie naszego forum, w tym i ja zaczęli używać Biofreeze przy leczeniu kontuzji sportowców. Wybraliśmy ten produkt z uwagi na jego skuteczność. Biofreeze okazła się przydatny w mojej pracy i nadal bez wahania polecam wszystkie produkty tej marki. Ludzie zawsze pytają mnie, czy mogę dostarczyć im produkty Biofreeze i słyszę ich pozytywne opinie codziennie, nie tylko w USA, ale w Ameryce Południowej, Kanadzie i Europie. Biofreeze jest łatwy do transportu, niedrogi i bardzo skuteczny dla wszystkich ludzi, nie tylko sportowców.”

Tom Hyde, DC, DACBSP

Former President and Director, ACA Sports Council

1987 Pan American Games Chiropractor

 

 

“Oszczędność i samodzielność to ważne trendy konsumenckie, co sprawia iż Biofreeze  atrakcyjniejsze niż kiedykolwiek, nie tylko doraźnym uśmierzaniu bólu, ale równiej jako wartość dodana do naszej pracy. Zawsze dostarczamy naszym pacjentom darmowe próbki produktów marki Biofreeze. Produkty nie są sprzedawane w sklepach, co przyciąga klientów do naszych gabinetów,  ponieważ postrzegają Biofreeze jako doskonały środek do tymczasowego uśmierzania bólu.”

Steven Weiniger, DC

Managing Partner, BodyZone LLC

 

 

“BIOFREEZE znacząco zwiększa odczucie satysfakcji pacjentów w naszej w naszej pracy. Korzystanie z tego produktu jest bezpieczne i tanie. Moi pacjenci często zadają pytania typu: "Czy jest coś, co można wetrzeć na nogę, aby to poczuć się lepiej?" Oczywiście, odpowiadam im BIOFREEZE."

Hal Ornstein, DPM, Affiliated Foot and Ankle Center - Howell , NJ

 

 

 

“Stosuję Biofreeze od wielu lat w swojej pracy, na zajęciach ze studentami, a także na użytek osobisty. Produkt jest bardzo skuteczny i ekonomiczny w walce z bólem mięśni i stawów, szczególnie w obrębie pleców i szyi. Stosowany po zabiegach daje "relaksujące" uczucie, zwiększa efekty i podtrzymuje terapeutyczne działanie. Stosowany w domu jest środkiem redukującym dyskomfort. Jest to preparat, który może znaleźć się w domowej apteczce. Biofreeze znajdziecie w moim gabinecie, na moim biurku i w bagażu za każdym razem gdy wyjeżdżam.”

Judith DeLany, LMT

Director, NMT Center

St. Petersburg, Fla.